Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktivity na dálku

Aktivity na dálkuMilé děti a milí rodiče, často na Vás myslíme v téhle zvláštní době a stýská se nám po Vás. Věříme, že si užíváte společně stráveného času, povídáním, hraním si spolu, sledováním pohádek, pobytem v přírodě, společným vařením nebo sportováním. Pokud byste měli zájem o nějaké ty "školní aktivity", můžete se inspirovat   například zde    nebo zde.

Zároveň vyhlašujeme dobrovolnou aktivitu - děti mohou nakreslit obrázek, nadiktovat dopis, vyrobit a vyfotit jarní dekoraci,  postavit a vyfotit zajímavou stavbu nebo se vyfotit na krásném místě v přírodě a fotku nám poslat na e-mail msvinohrady.slunicka@seznam.cz, obrázek nebo dopis poslat poštou nebo hodit přímo do schránky. Obrázky vystavíme v neveřejné fotogalerii (záložka úvod-fotogalerie) a ve školce si uděláme výstavku.

Přejeme Vám hlavně hodně zdraví a už se moc těšíme, až se opět ve školce setkáme.