Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Beseda ve školce s dětskou psycholožkou

Beseda ve školce s dětskou psycholožkouDatum konání:
10.10.2018

Ve středu 10.10.2018 proběhla v naší školce beseda s dětskou klinickou psycholožkou PhDr. Janou Klumparovou na téma děti a výchova. Na besedu byli pozváni rodiče i prarodiče dětí a všechny paní učitelky a asistentky z naší MŠ. Paní Klumparová přítomné hned v úvodu zapojila do besedy praktickým cvičením, které nejen, že bylo zajímavé a zábavné, ale také poučné. Následovalo povídání, objasnění pojmů a příklady z dobré praxe. Po celou dobu besedy, která působila jako přátelské posezení, byl prostor na otázky a doplňování tématu. Téma výchovy je všem rodičům blízké, proto nás trochu mrzí, že účast byla malá. Rodičům i zaměstancům, kteří se zúčastnili, děkujeme za čas, který vyhradili.