Úvod > Aktuality > Karneval 2020

Karneval 2020

Ve středu 19.2.2020 nastal ve školce dlouho očekávaný karneval. Děti ráno vstupovaly do tříd převlečené za pohádkové bytosti, zvířátka, povolání, superhrdiny a všechno možné. Dokonce přišlo i Počasí. Po svačince vypuklo karnevalové řádění. V jednotlivých třídách se tancovalo, zpívalo, cvičilo, soutěžilo v různých disciplínách a vyhrávalo v kole štěstí. Třídami procházela legrační skupinka přestrojených provozních zaměstanců školy, která nezkazila žádnou zábavu a pobavila všechny přítomné. Ve třídě Berušek děti provázela prvním školkovým karnevalem velká beruška a  princezna Elza, ve třídě Motýlků zábavu připravili Teletubbies, ve třídě Žabiček vše měli pod palcem Křemílek s Vochomůrkou a ve třídě Sluníček se o program postaraly dvě pastelky, které pozvaly k sobě do třídy děti i paní učitelky z celé školky na závěrečnou promenádu. Děkujeme rodičům, že dětem připravili krásné masky. Na letošní karneval jako vždy budeme mít památku v podobě společné fotografie, kterou nám pořídil pan fotograf.