Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Karnevalový týden ve školce

Karnevalový týden ve školceVe čtvrtém únorovém týdnu se v naší školce konal "Karnevalový týden", který začal v pondělí vystoupením kouzelníka Jiříčka. Děti i učitelky žasly nad neuvěřitelnými kouzly a prožily si i báječnou legraci.

V úterý nastal samotný dlouho očekávaný karneval, kdy děti přišly do vyzdobených tříd v maskách. Pozadu nebyly ani paní učitelky. Ve třídě Motýlků vládl král s královnou a společnost všem dělal šašek, ve třídě Berušek děti přivítaly dospělé berušky, ve třídě Sluníček bylo veselo se dvěma klauny a ve třídě Žabiček se o zábavu postarala tři prasátka. Ve všech třídách se tančilo, soutěžilo a vyhrávalo v kole štěstí. Na konec karnevalu jsme se sešli ve třídě Sluníček, kde děti předvedly svoji parádu při promenádě a společně si zatančily. Paní kuchařky nejen že se postaraly o výbornou svačinku i oběd, ale společně s paními uklízečkami a paní hospodářkou procházely třídy v indiánském převleku a povzbuzovaly děti  indiánskými rytmy.

Ve středu nás navštívilo Divadélko JO-JO s trochu vylepšenou pohádkou O nezbedných kůzlátkách, kterou si děti vychutnaly s úsměvem na rtech.

Ve čtvrtek a v pátek si budeme o prožitých dnech povídat, malovat, cvičit, zpívat a hrát si.

Moc děkujeme rodičům, kteří dětem přichystali krásné masky. Na průběh týdne se můžete podívat v naší fotogalerii. Která se nachází na hlavní stránce pod rozkliknutím červeného kolečka "Úvod". Pokud neznáte přihlašovací údaje k neveřejné galerii, požádejte o ně paní učitelku.