Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Návštěva městské knihovny

Návštěva městské knihovnyBřezen je měsíc knihy, a proto si třída Sluníček a třída Žabiček v tomto měsíci naplánovala činnosti na toto téma. Nemohli jsme tedy vynechat ani návštěvu místní knihovny. Knihovna má ve své nabídce i program pro předškoláky, který jsme využili. Děti se v dětském oddělení seznámily s prostory, s paní knihovnicí a s tím, jak to v knihovně chodí. Byly překvapené z toho, že si knížky nemusí jen půjčovat, ale mohou si v knihovně i jen pohrát. Paní knihovnice dětem přečetla pohádku o slonovi Benovi a zahrála si s nimi hru na detektiva. Potom už si děti mohly samy nějakou knížu nebo časopis  samy vybrat a prohlédnout, pohrát si s hračkami nebo se jen tak uvelebit mezi velkými polštáři. Návštěvu knihovny jsme si moc užili. Jestli Vás, rodiče, budou děti prosit o to, abyste se s nimi v knihovně zastavili, přimlouváme se za to, abyste jim toto přání splnili. Užijete si tak s dítětem cenné společně strávené chvíle. Třeba i na Vás krásné prostředí plné knížek zapůsobí a stanete se pravidelnými návštěvníky.