Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Návštěva Mikuláše a jeho pomocníků ve školce

Návštěva Mikuláše a jeho pomocníků ve školceV pátek 6.12.2019 přišla do naší školky vzácná návštěva. Na její příchod jsme se připravovali několik dní dopředu. Některé děti už se nemohly dočkat, některé se trošičku bály. Ano, do všech pěti tříd přišel děti potěšit Mikuláš i se svými pomocníky Andělem a Čertem. Mikuláš děti  nejprve pochválil, že ho tak pěkně vítají, ale potom četl z Knihy hříchů o tom, že by se děti měly polepšit v uklízení hraček, měly by umět poprosit a poděkovat, měly by být k sobě kamarádští a pomáhat si a že by se u svých her projevovat trochu tišeji. Děti všechno jednohlasně slíbily a potěšily návštěvu básničkou, písničkou nebo tanečkem. Všechny děti Mikuláš s Andělem obdarovali balíčkem a čertík pozorně dohlížel na to, jestli děti dodržují, co slíbily a za dárek umí poděkovat. Připomenout dětem jejich slib můžeme i tím, že se podíváme na fotky do naší fotogalerie.