Úvod > Aktuality > Pohádkové odpoledne

Pohádkové odpoledne

Protože v dnešní technické době je společných chvil, kdy spolu členové rodiny komunikují, čím dál méně a my si uvědomujeme, že aktivně strávený společný čas rodičů s dětmi buduje silnou emoční vazbu mámy a táty s dcerou nebo synem, jsme velice rádi, že jsme mohli 20.10.2021 uspořádat odpolední akci pro děti a jejich rodiče na naší školní zahradě. Cílem akce bylo nabídnout dětem zábavné aktivity motivované klasickými pohádkami a zároveň co nejvíce zapojit rodiče.

Celý program vymyslely paní učitelky ze třídy Sluníček. Bylo připraveno 9 stanovišť, kde děti pod vedením rodičů plnily pohádkové úkoly. Za splnění každého úkolu si natiskli razítko do příslušného políčka hrací karty a po zaplnění všech políček zamířili ke stánku s odměnami.

Věříme, že akce splnila náš cíl a děkujeme všem rodičům, kteří si našli čas, za účast.