Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poslední let broučků

Poslední let broučkůDatum konání:
14.11.2018

Dne 14.11.2018 proběhla v naší školce pozdně odpolední akce pro děti a rodiče "Poslední let broučků". Organizaci si tentokrát vzaly na starost paní učitelky ze třídy Motýlků. Aby děti ze všech tříd byly na odpolední program pěkně motivované, zahrály jim dopoledne paní učitelky ve třídě Motýlků divadélko o tom, jak krteček uspával zvířátka. Děti krtečkovi slíbily, že večer pomůžou posledním broučkům posvítit na cestu do jejich zimních postýlek. A svůj slib do puntíku splnily. O půl páté se na zahradě sešlo mnoho dospělých a ještě více dětí s lucerničkami a lampiony. Po krátké scénce o rozpustilých čmeláčích klucích Brumdovi a Čmeldovi, kteří si ještě svůj zimní přístřešek nenašli, se všichni vydali průvodem svítit jim i dalším hmyzím tvorům na cestu. Poslední let broučků jsme zakončili zpíváním mravenčí ukolébavky na dobrou noc. Všechny děti si za pomoc vysloužily svítící odměnu. Počasí nám letos přálo, tma se dostavila v pravou chvíli a rozzářená očička a úsměv na tvářích dětí byly zase tou největší odměnou pro paní učitelky.

Poslední let broučků