Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přednáška Městské policie ve Včeličkách

Přednáška Městské policie ve VčeličkáchV pátek 1.3. 2019 třídu Včeliček navštívili zástupci z Městské policie, strážníci Procházka a Buchtová. Hravou a zábavnou formou seznámili děti s bezpečností nejen na silnici, ale také s chováním k cizím lidem i zvířátkům. Pak nám předvedli svoji výzbroj a výstroj. Strážníci si také vyzkoušeli znalosti dětí a ty byly posléze za své pěkné odpovědi sladce odměněny. Nakonec vážně promluvili k rodičům dětí, aby zejména oni dohlédli na jejich bezpečnost především na silnici, hlavně pak na správnou výstroj na kolo. Dále je poučili, aby děti nemluvily s cizími lidmi a chovaly se ohleduplně k přírodě a ke svému okolí. Poté se strážníci rozloučili a paní učitelky ještě vedly diskuzi s rodiči. Děkujeme za poučnou a zároveň prospěšnou přednášku pro všechny zúčastněné.