Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní kolo - Sportovní hry MŠ Pardubického kraje

Školní kolo - Sportovní hry MŠ Pardubického krajeV pátek 17.5.2019 jsme uspořádali na školní zahradě školní kolo sportovních her MŠ Pardubického kraje. Děti ze tříd Sluníček, Včeliček a Žabiček změřily své síly v pěti disciplínách - štafetový běh na 50m, hod tenisovým míčkem do dálky, překážková dráha 50m s míčkem v kelímku, pětiskok a skákání v pytli 20m. Na základě výsledků jsme vybrali 5 dívek a 5 chlapců  a dva náhradníky, kteří budou reprezentovat naši školku na městském kole Sportovních her MŠ Pardubického kraje, které se bude konat ve čtvrtek 23.5.2019 v tělocvičně ZŠ Nádražní. Všichni sportovci jako vzpomínku na sportovní dopoledne získali pamětní medaile. Sportovní disciplíny si vyzkoušely i děti ze třídy Motýlků, avšak bez soutěže jenom pro radost, protože pro jejich věkovou kategorii není soutěž určená.  Nicméně již dnes se mezi motýlky ukázali buducí sportovní talenti. Budeme ještě v příštím týdnu trénovat, abychom se na městském kole umístili na co nejvyšší příčce. Rádi bychom obhájili vítězství z minulého roku.