Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sluníčka během září navštívila hned dvě akce na náměstí

Sluníčka během září navštívila hned dvě akce na náměstíSe začátkem školního roku navštívila třída předškoláků - Sluníčka hned dvě vzdělávací akce na náměstí v České Třebové. 11.9.2019 to byl Světový den první pomoci, který pořádal Oblastní spolek českého červeného kříže Ústí nad Orlicí, Vyšší odborná škola a střední škola zdravotní a sociální Ústí nad Orlicí a složky Integrovaného záchranného systému ČR. Zde pro naše děti byly nejzajímavější především auta záchranných složek.

Druhou akci 19.9.2019, která  nesla název Barevný den s odpady, pořádal Odbor životního prostředí Městského úřadu Česká Třebová. Děti měly příležitost dozvědět se zábavnou a moderní formou o smyslu a důležitosti třídění odpadů.

Obě zdokumentované akce najdete ve fotogalerii.