Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční besídka 2018

Vánoční besídka 2018Datum konání:
13.12.2018

Dne 13.12.2018 proběhla ve čtyřech třídách naší školky vánoční besídka. (Na odloučeném pracovišti ve Včeličkách proběhne besídka 21.12.2018.) Děti ukázaly rodičům, jaké básničky, tanečky a písničky se od začátku školního roku naučily. Ve všech třídách byly děti moc šikovné a rodiče na ně mouhou být právem pyšní. Pro navození vánoční atmosféry jsme si všichni venku u ozdobeného stromečku zazpívali některé koledy. Zpěv doprovázely dvě paní učitelky na zobcovou flétnu a jedna paní učitelka na flétnu příčnou. Velmi děkujeme maminkám a babičkám za přinesené cukroví k výzdobě stolečků. Všem přejeme veselé Vánoce, klid, pohodu a mnoho štastných chvil se svými blízkými. Do Nového roku přejeme hlavně pevné zdraví!