Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční besídka s novým programem ve školce

Vánoční besídka s novým programem ve školceJako vždy jsme si čekání na Vánoce zkrátili vánoční besídkou, kdy děti potěšily svoje rodiče připraveným vystoupením i milým dárečkem. V letošním roce, ale byl pro všechny připravený i program na zahradě. Program u nazdobené borovice zahájila paní ředitelka, která všechny přítomné přivítala a popřála všem krásné Vánoce. Někteří tatínci slavnostně rozsvítili prskavky na vánočním stromě, aby nám dokreslili atmosféru při zpěvu vánoční koledy Jak jsi krásné neviňátko, kterou jsme si společně zazpívali za doprovodu flétny. Zpívali jsme o Ježíškovi, který byl v obklopení živých zvířat uložený v jesličkách hned vedle vánočního stromu. Pozvali jsme si totiž paní Němcovou s jejím "mobilním zvěřincem", která dostala slovo hned po koledě. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o tom, jak se žilo v dřívějších dobách, o vánočních tradicích, které přetrvaly i o zvycích, které již nejsou tak známé.  Děti s nadšením pozorovaly a hladily si oslíka, poníka a ovečky. Přejeme vám, aby vám vánoční nálada dlouho vydržela a abyste si užili co nejvíce společných chvil se svými dětmi.