Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vystoupení dětí v domově pro seniory

Vystoupení dětí v domově pro seniorypondělí 16.12.2019 navštívily děti ze třídy Sluníček domov pro seniory v České Třebové, aby potěšily jeho obyvatele v předvánočním čase. Během vystoupení se vystřídaly básničky, písničky a tanečky od podzimních témat přes svatého Martina, Mikuláše až po vánoční tradice. Na konci představení jsme si rozkrojili jablíčko, které nám předpovědělo svojí hvězdičkou dobré zdraví v dalším roce a zazpívali jsme si společně píseň Nesem vám noviny. Děti obdarovaly přítomné diváky vlastnoručně nakreslenými vánočními obrázky a na oplátku i ony dostaly sladkou odměnu. Na závěr jsme si vzájemně popřáli krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví v novém roce. Do školky jsme se vrátili s báječným pocitem, že jsme tolika lidem udělali radost.