Úvod > Aktuality > Zahradní slavnost

Zahradní slavnost

V pondělí 27.5.2019 proběhla na naší školní zahradě již tradiční zahradní slavnost k příležitosti rozloučení s našimi předškoláky ze tříd Žabičky a Sluníčka. Na vyzdobené zahradě se sešlo mnoho dětí i rodičů. Paní kuchařky pro návštěvníky napekly domácí linecké cukroví a připravily pohoštění v podobě nakrájeného ovce. Na školním hřišti byl pro všechny připravený skákací hrad. Úvodní slovo pronesla paní ředitelka, která budoucím školáčkům popřála hodně úspěchů ve škole. Programem provázel Krejčík Honza, který dělal legraci, s dětmi si zazpíval a předškoláky pasoval na školáky pomocí obrovských plyšových rukou. Paní učitelky svoje školáčky ošerpovaly a věnovaly jim na památku knížku a společnou fotografii. Rodiče  a děti ze třídy Žabičky překvapili svoje paní učitelky i ostatní přihlížející nacvičeným vystoupením, kdy děti pomocí originální básničky přímo "na míru" poděkovaly za péči, kterou jim paní učitelky věnovaly. Při tom zůstalo jenom málokteré oko suché, vystoupení bylo velmi dojemné. Za toto milé zpestření slavnosti rodičům a dětem ze třídy Žabiček velice děkujeme.