Drobečková navigace

Úvod > Důležitá upozornění > Seznamy dětí pro školní rok 2022-2023

Seznamy dětí pro školní rok 2022-2023



     
 
 I. oddělení Berušky
     
  Učitelky: Jana Herynková
    Claudie Kolářová
  Asistentka: Pavla Horáková
     
  Školní rok 2022-2024  
     
Pořadové číslo Jméno
     
     
     
1   Dvořák Tomáš
2   Faltus Richard
3   Gloser Jáchym
4   Greplová Sofie
5   Hurtová Anežka
6   Hýbl Lukáš
7   Joch Vojtěch
8   Karlík Jiří
9   Kocanda Martin
10   Minářová Rozálie
11   Sedláček Marek
12   Šedivý Jan
13   Tapušíková Tamara
14   Teplá Lilien
15   Theimer Arthur
16   Ureš Čeněk
17   Vaníček Tomáš
18  

Vavroušková Adriana

 

 

 

 
 II. oddělení ŽABIČKY
     
  Učitelky: Jarmila Pekníková
    Monika Sauerová, DiS.
  asistent pedagoga: Veronika Macků
     
  Školní rok 2022-2023  
Pořadové   jméno
číslo    
1   Borek Nikolas
2   Dvořáková Kateřina
3   Egydy Dominik
4   Enoch Samuel
5   Chyla Zdeněk
6   Kopecká Sára
7   Loubalová Eliška
8   Lukešová Radka
9   Makar Kyselov
10   Massy Sebastien
11   Matějka Ondřej
12   Petr Jakub
13   Pražák Tobias
14   Přívratská Ema
15   Rákosník Matěj
16   Siegl Dominik
17   Slezák Richard
18   Šenkýř Mathias
19   Ševčíková Šárka
20   Škeřík Vojtěch
21   Theimer Theodor
22   Winzigová Mia

 

 
 III. oddělení SLUNÍČKA
     
  Učitelky: Lucie Kadidlová, DiS.
    Kateřina Blažková, DiS.
  Asistentka: Ing. Iveta Dubská
  Školní rok 2022-2023  
Pořadové Jméno
číslo    
1   Barbořáková Mia 
2   Brejša Nikolas
3   Dobroucká Laura
4   Faltusová Nina
5   Hýblová Kristýna
6   Jandlová Nina
7   Janouchová Eva 
8   Karlík Miroslav
9   Kučerová Laura
10   Kynclová Beáta
11   Ludwig Adrian
12   Nepraš Michal
13   Palík Patrik  
14   Plch Štěpán
15   Procházka Antonín
16   Rašková Aneta
17   Smolová Ellen
18   Snook Milly Olivia
19   Štusák Šimon
20   Vykydal Jiří
21   Zemach Matyáš
22   Zitová Štěpánka

 

 
 IV. oddělení Motýlci  
       
  Učitelky: Monika Pekníková, DiS.  
    Marcela Jansová  
    Fárníková Lucie, Dis.  
  Školní rok 2022-2023    
       
Pořadové   jméno  
číslo      
1   Abrahamová Izabel
2   Bárta Filip  
3   Beran Vojtěch  
4   Brandejs Alexandr
5   Dobroucký David
6   Herynek Vojtěch
7   Chudá  Rozálie 
8   Janouch Adam  
9   Kašková Ema  
10   Macků Adéla  
11   Michálková Ema
12   Najmanová Nela
13   Očenáš Matěj  
14   Pešek Tobiáš  
15   Srbová Emma  
16   Šedivá Alžběta  
17   Škrabánková Lilly
18   Štusáková Natálie
19   Vaňousová Tereza
20   Vašina Filip  
21   Venclová Nikki  
       

 

 
       
         
   V.oddělení VČELIČKY    
         
         
    Učitelky:  Koláriková Ivana Dis.
Školní rok 2022-2023     Skalická Renata
    Asistent pedagoga: Štolfová Vendula
         
         
Pořadové   Jméno    
číslo        
1   Bačkovská Adriana    
2   Bernard Tobiáš    
3   Čipčala Oliver    
4   Duda Filip    
5   Ferková Jana    
6   Giňa Štefan    
7   Kima Miloš Emil    
8   Mahr Tomáš    
9   Miko Damián Michael     
10   Polák Dominik Mikuláš    
11   Polák Josef    
12   Polák Kevin    
13   Poláková Tereza     
14   Polhoš Roman    
15   Pulko Josef Sebastián    
16   Siváková Denisa    
17   Smetanová Dominika    
18   Šarköziová Ester    
19   Turtáková Kateřina Julie