Úvod > Jídelna > Pro rodiče nově přijatých dětí - přihláška ke stravování

Pro rodiče nově přijatých dětí - přihláška ke stravování

Vážení rodiče,

jsme rádi, že jste pro své děti vybrali naši školku.

Je však ještě nutné vyplnit a předat nám ke zpracování přihlášku ke stravování. Přihlášku          Přihláška ke stravování.doc     si prosím vytiskněte

a vyplněnou vhoďte do schránky školky. Pokud nemáte možnost tisku, předáme Vám přihlášku na schůzce pro nové rodiče, jejíž termín Vám včas

oznámíme.

Měsíční záloha na stravování bude pravidelně inkasována z Vašeho účtu, první záloha dne 25.8.2020.

Inkasování plateb jsme v naší školce zvolili, abychom každý měsíc mohli zohlednit odhlášky z minulého měsíce.

Nejprve je potřeba zadat ve Vaší bance souhlas s inkasem na náš účet číslo 115-2449850207/0100.

Vaše banka Vám vyhotoví potvrzení o udělení tohoto souhlasu.  Kopii tohoto potvrzení přiložte, prosím, k přihlášce ke stravování.

- pokud zvolíte způsob úhrady hotovostní, je nutno první zálohu uhradit do 25.8.2020. V současné době preferujeme bezhotovostní úhrady.

Případné dotazy Vám zodpovím na adrese msvinohrady.sj@seznam.cz

Předem děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Beata Rösslerová

vedoucí školní jídelny