Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Děti navštívil Mikuláš

Děti navštívil Mikulášobrázek Mikulášská trojice

V pondělí 6.12.2021 mohly přijít děti do školky v kostýmech, protože jsme slavili svátek Mikuláše. Do třídy Sluníček přišli téměř samí čertíci, kteří měli pro očekávanou důležitou návštěvu připravený čertovský tanec a básničku. Do třídy Motýlků a Berušek ráno přicházeli malí čertíci, čertice  i andílci a strávili dobu ranního scházení hrou a povídáním. V obou třídách měly děti připravenou básničku pro Mikuláše. Nejmenší děti ze třídy Žabiček se naučily mikulášskou  písničku. Po svačince se ve školce ozvalo cinkání a blekotání. Mikuláš se svým doprovodem si prošel celou školku, s dětmi se pozdravil a popovídal a poslechl si, co se děti naučily. Protože byly děti moc šikovné, dostaly od Mikuláše odměnu. Čert nikoho nestrašil, stačilo, že jenom přišel. Mikulášská trojice nevynechala ani třídu Včeliček na odloučeném pracovišti. I tam byly děti na návštěvu připravené, přednesly krásnou básničku a dostaly odměnu. A za rok zase na shledanou.