Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče

Pro rodiče


Musí být dítě při vstupu do MŠ očkováno?

Pokud je pro dítě předškolní vzdělávání povinné, nepožaduje škola doklad o očkování. U  dětí mladších pěti let škola vyžaduje v souladu s § 50 zákona č. 258/2000 Sb.

Více

Publikováno 7. 3. 2019 13:26