Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Děti ve světě sportu

Děti ve světě sportuVe čtvrtek 19. května 2022 se u nás v České Třebové na fotbalovém stadionu pořádala sportovní akce pro naše předškolní děti. Sportovních aktivit se účastnila třída Motýlků a Sluníček. Děti byly zapojené do sportovních činností individuálně, ale i v týmech, kde si navzájem radily a pomáhaly, aby byly co nejúspěšnější. Překonávaly všelijaké překážky, podlézaly, kopaly míčem do branky jako fotbalisté  a odkrývaly postupně poklad, který se ukrýval pod různými kuželi.

Samozřejmě, že děti zažily nejen pocit vítězství, ale i prohru, což se neobjevuje jen ve světě sportu, ale i v každodenním reálném životě. Tímto se přirozeně učí, že výhra či prohra je přirozený proces.

Žádné dítě nezažívalo pocit nudy či žízně, protože o ně bylo dobře postaráno. Důkazem bylo mnoho krásných dětských přirozených úsměvů, které nám dávaly jasně najevo, že činnosti se jim nesmírně líbily. Jsme přesvědčeni, že o této sportovní akci budou vyprávět své mamince, tatínkovi, babičce, ale třeba i dědečkovi, protože na tento den plný soutěží a her jen tak nezapomenou.

Z celého srdce děkujeme místnímu českotřebovskému fotbalovému klubu FK Česká Třebová - trenérům, fotbalistům, kteří si pro nás připravili velice bohatý a zábavný program.

Šárka Vrátná, studentka na praxi

 

fotogalerie:

Rajče – místo pro vaše fotky (idnes.cz)