Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jarní zprávy ze školky

Jarní zprávy ze školky                                 Konečně jsme se zbavili všech opatření a můžeme si naplno užívat všemožných akcí. Během jara navštívila naši školku hned dvě divadélka  s příběhy o neposlušných kůzlátkách a o ukradené pastelce. Předškoláci se hudebně vzdělali při koncertu místní základní umělecké školy. Na školní zahradě proběhlo zábavné dopoledne pro celou kmenovou školku při příležitosti tradice pálení čarodějnic. Děti, převlečené do čarodějnického, si akci moc užily plněním různých čarodějných úkolů. Nejvíce sympatií budilo namíchání čarodějného lektvaru s přidáváním všech možných i nemožných ingrediencí. Každý úkol byl vždy zvlášť připraven pro každou třídu, aby se zapojily opravdu všechny děti. Ve všech třídách proběhla květnová besídka pro maminky k svátku. Tři třídy navštívily taneční vystoupení ZUŠ v kulturním centru. Berušky, Motýlci a Sluníčka posilují svoji imunitu pravidelnými návštěvami solné jeskyně.  Do konce školního roku nás ještě čekají sportovní akce a hlavně zahradní slavnost, kdy se rozloučíme s našimi předškoláky. Nezapomeňte se tedy podívat do fotogalerie, kde naleznete obrázky z dění ve školce.