Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s předškoláky V červnu 2020 proběhlo v naší školce rozloučení s předškoláky. Museli jsme se přizpůsobit současné situaci a dodržovat předepsaná opatření. Pozvali jsme pouze rodiče předškoláků a rozloučili jsme se s dětmi ze třídy Sluníček pouze komorně. Paní ředitelka všechny přítomné přivítala a pronesla milé slovo směrem k dětem i rodičům. Děti rodičům zatančily taneček, který měly natrénovaný k příležitosti předávání cen Amose, ale nemohly s ním vystoupit, protože všechny akce byly zrušeny. Potom dostaly od paní učitelek dárek v podobě knížky, šerpu a odznak předškoláka a mohly projít slavnostní bránou "do školy". Na závěr akce proběhla bubenická dílna, kde se vyřádili děti i rodiče při společném bubnování. Našim dvacetipěti předškoláčkům přejeme příjemný vstup do světa školáků. Na to, jak akce probíhala se můžete podívat v naší fotogalerii.