Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktualizace- Třída Berušek v karanténě

Aktualizace- Třída Berušek v karanténě 

Informace pro rodiče žáků v kontaktu s covid pozitivní osobou – Mateřská škola Vinohrady, Česká
Třebová, třída berušky, šetření 14.11.2021

MŠ Vinohrady, Česká Třebová, berušky, šetření 14.11.2021, upravené podmínky karantény.pdf

veškeré informace pro rodiče dětí jsou uvedené v aktivním odkazu výše

KHS doporučuje nečekat na zavolání od hygieny a zarezervovat si termín testu na odběrovém místě co nejdříve, žádanky k PCR testu rodiče žákům vystaví samotrasováním pomocí Chytré karantény (doporučujeme jako nejrychlejší variantu), či prostřednictvím call centra (nyní navolávání kontaktů trvá několik dní). Žáky, kteří byli v kontaktu, rodiče sami zaregistrují na vybraném odběrovém místě na PCR test v termínu od 13.11. do 18.11.2021.

Výsledek testu, prosíme, pošlete sms zprávou na telefonní číslo do MŠ na pavilon A tel. 731 415 336

 Osoby, které onemocnění Covid-19 již prodělaly, měly ho laboratorně potvrzené a neuplynulo 180 dní od prodělání nákazy koronavirem, nemusí nastoupit karanténu ani podstoupit test, pokud nemají příznaky onemocnění. Stejně tak osoby s ukončeným očkováním proti onemocnění Covid-19, 14 dní po poslední dávce, nemusí nastupovat do karantény, pokud se neobjevily příznaky onemocnění.