Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vyhodnocení ankety pro rodiče - školní jídelna

Vyhodnocení ankety pro rodiče - školní jídelnaDatum konání:
24.6.2022

Stupne-vitezu2-scaled.jpg

Vyhodnocení ankety pro rodiče

a zprávy ze školní jídelny

školní rok 2021-2022

 

Rodičům, kteří se aktivně zúčastnili vyplnění ankety, děkujeme za jejich připomínky a náměty. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou.

 

Děkujeme Vám velice za převládající  slova chvály a vyjádření Vaší spokojenosti na skladbu jídel i jídla samotná. U Vašich dětí se o vítězství dělí rajská omáčka s řízkem s bramborovou kaší. Obecně mají děti rády polévky, zvítězila dýňová. Ohodnotili jste kladně i sladká jídla a špagety. Ze zdravějších jídel byly zmíněny ryby.

Snažíme se o vytváření pestrých jídelníčků a zařazování nových surovin i receptur.

Ptali jsme se i na nabídku nápojů. Zde by někteří rodiče preferovali neslazené nápoje. Zde musím připomenout, že ke každému jídlu nabízíme k výběru místo uvedeného nápoje vodu. Pokud si o ni děti samy neumějí říct, prosím,  aby rodiče svoji preferenci vyjádřili u paní učitelky. Příští týden vyzkoušíme dětem nabídnout neslazený kefírový nápoj.

Ráda bych Vás informovala, že technické zařízení naší jídelny se v letošním roce rozrostlo o druhý konvektomat. Konvektomat je velmi chytré gastronomické zařízení, které umí péct, vařit v páře, smažit s minimálním množstvím tuku (výše zmíněné oblíbené řízky ).

 Naším posledním nováčkem je myčka tzv. černého nádobí, která umyje i největší hrnce, kastroly a plechy s teplotou vody nad 80 °C, takže na nádobí nezůstane žádná špína ani žádný zákeřný bacil.

 Za nákupy těchto technologií děkujeme velmi naší ředitelce paní Janě Herynkové.

Suroviny s láskou vybírá a nakupuje Beata. Všechna jídla pro Vás vaří paní kuchařky Blanka, Jana a Veronika.

 Ještě jednou děkujeme za spolupráci a připomínáme, že se kdykoli  můžete na nás obrátit s jakýmkoli dotazem či připomínkou.

 

Za školní jídelnu

 

Beata Rösslerová

vedoucí školní jídelny