Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výsledky dotazníku za školní rok 2020/2021

Výsledky dotazníku za školní rok 2020/2021Datum konání:
14.6.2021

Vážení rodiče,

V minulých týdnech jsme Vás oslovili s prosbou o vyplnění dotazníku týkající se Vaší spokojenosti s naší školkou ve školním roce 2020/2021. Velmi děkujeme všem, kteří odpovídali na naše dotazy. Sešlo se nám 78 vyplněných dotazníků.

Z Vašich odpovědí vyplývá, že se Vám prostředí a vybavení školky líbí. Vždy je však možnost vybavenost ještě zlepšovat.

Složení jídelníčku Vám i Vašim dětem vyhovuje a komunikace se školní jídelnou probíhá v přátelském duchu.

Informace uveřejňované na webových stránkách i na dveřích u tříd většinou sledujete a postačují Vám.

Informace o pokynech a nařízení vzhledem k epidemiologické situaci, které jsme Vám předávali na webu, nástěnkách i přímou komunikací s učitelkami byly dostačující.

Za všechny návrhy a připomínky, které jste nám v dotaznících sdělili velice děkujeme.

Jedna připomínka se týkala balení odpoledních svačinek do mikrotenového sáčku, kde občas chléb zvlhne od ovoce. Balení do sáčků z hygienických důvodů při epidemii Covid časově velice zatěžuje naše kuchařky. Současně ekologická zátěž z mikrotenových sáčků se nám také nelíbí. Rádi se po odvolání příslušných pokynů vrátíme k balení svačin do papírových ubrousků.

Nápad zakoupit trampolínu do MŠ nebudeme realizovat. Z bezpečnostního hlediska je tato aktivita s větším množstvím dětí velice nebezpečná. Chceme zamezit případným úrazům.

Nespací aktivity při odpoledním odpočinku realizujeme. Děti odpočívají při čtení pohádky a potom si ½ hodiny  vychutnají klid po rušném dopoledni. Učitelky přistupují ke každému dítěti individuálně. Je důležité, aby se dítě naučilo ve třídě nerušit ostatní spící děti.

Velice děkujeme  také za povzbuzující slova chvály, která nás velice potěšila.