Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do ZŠ - aktualizace

Zápis do ZŠ - aktualizaceMilí rodiče, informace k zápisu dětí do základní školy najdete v plakátku níže. 

Vzhledem k aktuální situaci nabízíme možnost bezplatného přístupu k interaktivní pracovní učebnici "Zápis je tu" až do 30. 4. 2021 – snadno ji spustíte zde . Publikace obsahuje základ, který by měl znát každý předškolák, a je pomocníkem v přípravě na blížící se zápis do 1. ročníku ZŠ.

AKTUALIZOVANÉ INFORMACE K ZÁPISŮM DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL

(AKTUALIZOVÁNO K DATU 8.3.2021)

Odbor školství, kultury a tělovýchovy upozorňuje zákonné zástupce na zápis dětí do 1. ročníků základních škol v České Třebové, který se koná v pátek 9. dubna 2021 od 14:00 do 17:00 hodin a v sobotu 10. dubna 2021 od 9:00 do 11:00 hodin.

Zapsány budou všechny děti, které dovrší 31. srpna 2021 věk 6 let.

Upozorňujeme všechny zákonné zástupce, kteří byli u zápisu v roce 2020 a jejichž dítě nebylo přijato (byl mu udělen odklad), že je nutné přihlásit dítě k povinné školní docházce i v roce 2021.

Na Základní škole Česká Třebová, Habrmanova ulice a Základní škole Česká Třebová, Ústecká ulice se zápis uskuteční online formou. Zákonní zástupci vyplní přihlášku prostřednictvím odkazu na webových stránkách dané školy a zvolí termín pro osobní návštěvu v době zápisu za účelem kontroly údajů a podpisu přihlášky. Osobní návštěva proběhne pravděpodobně bez přítomnosti dětí, dle hygienických nařízení a doporučení platných v době zápisu.

Na Základní škole Česká Třebová, Nádražní ulice se zápis uskuteční „tradiční“ formou, pravděpodobně bez přítomnosti dětí, za dodržení hygienických nařízení a doporučení platných v době zápisu. Přihlášky k povinné školní docházce a žádost o udělení odkladu jsou k dispozici na webových stránkách dané školy a na odboru školství, kultury a tělovýchovy.

Zákonní zástupci, kteří se dostaví k zápisu, donesou s sebou občanský průkaz zákonného zástupce, rodný list dítěte, na Základní školu Česká Třebová, Nádražní ulice také vyplněnou přihlášku k povinné školní docházce.

Pro aktuální informace k zápisu sledujte prosím webové stránky konkrétní školy. Odkazy na jednotlivé školy:

Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice https://www.zs-habrmanova.cz/

Základní škola Česká Třebová, Nádražní https://www.zsnadrazni.cz/ (sekce pro rodiče →dokumenty)

Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice https://zs-ustecka.cz/

plakát zápis do ZŠ