Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Provoz školky od čtvrtka 19.3.2020 přerušen do odvolání

Provoz školky od čtvrtka 19.3.2020 přerušen do odvoláníRada města Česká Třebová dnes na svém mimořádném zasedání rozhodla o uzavření mateřských škol zřizovaných městem. Rozhodnutí je platné od čtvrtka 19. března 2020 až do odvolání.
 
Důvodem k uzavření je nepříznivý vývoj epidemiologické situace a zajištění bezpečnosti v rámci rozšíření výskytu onemocnění COVID-19. Město Česká Třebová se snažilo zachovat možnost umístit dítě do mateřských školek po co nejdelší únosnou dobu tak, aby bylo vyhověno potřebám velké části rodičů.
 
Na uzavřených mateřských a základních škol by měla v krátké době navázat činnost již připravovaných dětských skupin pro děti rodičů, kteří pracují ve zdravotnictví, sociálních službách a u bezpečnostních složek.
 
Pro další informace sledujte web města Česká Třebová https://www.ceska-trebova.cz/
 

Potvrzení k žádosti o ošetřovné dítěte vydáváme  ve středu 18.3.2020 do 15:30 hodin a ve čtvrtek od 8:00 do 12:00. Od 20.3.2020 pouze ve výjimečných případech po předchozím telefonickém kontaktu na čísle 736 518 000.